ՕԵԿ խմբակցության նախկին անդամ Գագիկ Բաղդասարյանը երեկ պատգամավորական մանդատից հրաժարվելու մասին ԱԺ նախագահին տված իր դիմումը հետ է պահանջել:
Պատգամավորն ասել է, որ նման որոշում է կայացրել` հաշվի առնելով այն անարդարությունները, որոնք հետագայում ՕԵԿ-ը ցույց է տվել իր հանդեպ:
Նախկին ՕԵԿ-ական Գագիկ Բաղդասարյանը չի հրաժարվի պատգամավորական մանդատից

Вчера бывший член парламентской фракции «Оринац еркир» Гагик Багдасарян отозвал свое обращение к спикеру НС об отказе от депутатского мандата.
Багдасарян заявил, что подобное решение им было принято в связи с той несправедливостью, которую проявила партия «Оринац еркир» в его отношении.
Бывший член «Оринац еркир» Гагик Багдасарян не откажется от депутатского мандата