Գյումրիի ռուսական ռազմաբազայի զինծառայող Արթուր Աֆյանը դեռ չի հայտնաբերվել: Այս մասին Zham.am-ին հայտնեցին Ոստիկանության մամուլի ծառայությունից:
Արթուր Աֆյանը անհետացել է փետրվարի 21-ի առավոտյան: Նրան հայտնաբերելու համար որոնողական աշխատանքները շարունակվում են:Աղբյուրը՝ Zham.am
Իրավապահները պարզել են, որ մահացածը Վայոց ձորի մարզի բնակիչ 35-ամյա Աշոտ Խ․-ն է։
Վարորդը զրկված է եղել ավտոմեքենա վարելու իրավունքից, իսկ վթարից ժամեր առաջ պարեկի կողմից ենթարկվել է վարչական պատասխանատվության՝ ոչ սթափ վիճակում ավտոմեքենա վարելու համար։
Գյումրիի ռուսական ռազմաբազայի հայ զինծառայողը դեռ չի հայտնաբերվել
Արթուր Աֆյանը անհետացել է փետրվարի 21-ի առավոտյան: Նրան հայտնաբերելու համար որոնողական աշխատանքները շարունակվում են:

Пропавший из военной базы в Гюмри солдат еще не найден
Военнослужащий российской 102-ой военной базы Артур Афян, исчезнувший 21 февраля, еще не найден. Об этом сообщает пресс-служба Полиции РА.
Поисковые работы продолжаются.
Об исчезновении военнослужащего сообщила в полицию его жена после того, как он перестал отвечать на ее телефонные звонки. Она сообщила, что с утра 21 февраля не располагает сведениями об Артуре.