Ազգային ժողովի «Բարգավաճ Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Գրիգոր Գրիգորյանը մանդատից հրաժարվելու դիմում է ներկայացրել առողջական խնդիրների պատճառով:
ԲՀԿ խոսնակ Տիգրան Ուրիխանյանը iLur.am-ին տեղեկացրեց, որ Գրիգորյանը երկար ժամանակ առողջական խնդիրների պատճառով չէր մասնակցում ԱԺ աշխատանքներին:
«Նրա խնդիրները շարունակվում են, այդ պատճառով էլ նա հրաժարականի դիմում է ներկայացրել», - ասաց Ուրիխանյանը:
Նրա խոսքով՝ առաջիկայում կհայտարարվի, թե ով է խորհրդարանում փոխարինելու Գրիգոր Գրիգորյանին:
Մանրամասները՝ iLur.am–ում։
ԲՀԿ-կան պատգամավորը առողջական խնդիրների պատճառով հրաժարվել է մանդատից

Депутат от партии «Процветающая Армения» отказался от мандата
Депутат Национального собрания Армении, член парламентской фракции «Процветающая Армения» Григор Григорян отказался от депутатского мандата.
Пресс-секретарь ППА Тигран Уриханян в беседе с «iLur.am» отметил, что Григорян уже длительное время не участвовал в работе НС из-за проблем со здоровьем.
«Эти проблемы не разрешились, поэтому он представил заявление об отказе от депутатского мандата», - сказал Уриханян.
По его словам, имя нового депутата от ППА будет объявлено в ближайшее время.