Նախագահ Սերժ Սարգսյանի մամուլի ծառայությունից տեղեկացնում են, որ նա այսօրվանից մեկնել է կարճատև արձակուրդի, որը կանցկացնի արտերկրում:
Հունիսի 20-ին Հանրապետության Նախագահը կմեկնի Ավստրիա՝ Վիեննայում մասնակցելու Եվրոպական ժողովրդական կուսակցության (ԵԺԿ) գագաթնաժողովին:
Սերժ Սարգսյանը կարճատև արձակուրդի է մեկնել

Президент Армении Серж Саргсян отправился в краткосрочный отпуск, который он проведет за рубежом, сообщила сегодня пресс-служба главы государства.
«Президент республики 20-го июня отправится в Австрию для участия в саммите Европейской народной партии в Вене», - отмечается в сообщении.
Серж Саргсян отправился в краткосрочный отпуск