Ռոմնին և Օբաման արդեն զզվեցրեցին. 4–ամյա Էբբիի լացակումած խոստովանությունը (տեսանյութ)
Համացանցում հայտնվել է մի տեսանյութ, որտեղ լացակումած ամերիկացի աղջնակը ասում է, որ իր լացի պատճառն ԱՄՆ նախագահի թեկնածուներ Բարաք Օբաման և Միթ Ռոմնին են, և որ ինքը հոգնել է նրանցից։
Տեսանյութի հերոսուհին 4-ամյա Էբբի Էվանսն է։ Այն հարցին, թե ինչու է լաց լինում, Էբբին պատասխանում է, որ հոգնել է Բարաք Օբամայից ու Միթ Ռոմնիից։ Մայրը փորձում է հանգստացնել դստերը՝ խոստանալով, որ ընտրությունները շատ շուտով կավարտվեն։
Ինչպես հայտնում է «Ասոշիեյթեդ թրես»-ը, Էբբին և նրա մայրն ապրում են Կոլորադո նահանգում, որտեղ նախընտրական քարոզարշավի համար երկու կուսակցություններն էլ ծախսել են ընդհանուր առմամբ 87 մլն դոլար։
Աղջկա մայրը պատմել է, որ Էբբին հիստերիայի մեջ է ընկել սկսվել մեքենայի մեջ, երբ ռադիոյով առաջիկա ընտրությունների վերաբերյալ լուրեր են հաղորդել։
Հիշեցնենք, որ ԱՄՆ-ում նախագահական ընտրություններ կանցկացվեն նոյեմբերի 6-ին:

Обама и Ромни уже надоели – слезное признание 4-летней Эбби (видео)
Настоящим хитом в Интернете стало видео с плачущей девочкой, которая говорит, что ее довели до слез Барак Обама и Митт Ромни. Об этом сообщает «ntv.ru».
Его главная героиня — 4-летняя Эбби Эванс. Девочка с раскрасневшимися щеками и припухшими глазами еле сдерживает рыдания. На вопрос матери о том, почему она плачет, Эбби отвечает: «Потому что я устала от Бронко Обамы и Митта Ромни».
Мать пытается успокоить малышку, обещая ей, что выборы очень скоро закончатся. В ответ девочка только поддакивает, пытаясь сдавить рыдания.
Как пишет «Associated Press», Эбби и ее мама Элизабет Эванс живут в Колорадо — штате, где на предвыборную агитацию обе партии потратили в общей сложности 87 млн. долларов.
В интервью телеканалу «KUSA-TV» Элизабет рассказала, что у ее дочери началась истерика в машине, когда по радио начался репортаж о выборах.