Ամուսնու թաղմանն այրին մերկապարուհիների է կանչել (տեսանյութ)
Թայվանի Թայբեյ քաղաքի բնակչուհին որոոշել է յուրօրինակ ձևով անցկացնել ամուսնու հուղարկավորությունը։ Սգալու և լացելու փոխարեն նա մի խումբ մերկապարուհիների է հրավիրել՝ հանգուցյալի դագաղի մոտ պարելու համար։
«Metro»–ի փոխանցմամբ՝ արարողությանը ներկա հյուրերին դուր է եկել այրիի մտահղացումը։
Ստորև ներկայացված տեսանյութում երևում է՝ ինչպես են ժանյակե ներքնազգեստով աղջիկները պտտվում դագաղի շուրջ, իսկ ցնցված հյուրերը հեռախոսներով նկարահանում են կատարվողը։ Զարմանալի ներկայացումը ոչ ոք չի հանդգնում ընդհատել։
Ինչպես կատարվածը բացատրել է հանգուցյալի այրին՝ Ցզյանը, կենդանության օրոք ամուսինը բավական հաջողություններ է ունեցել կանանց շրջանում, ահա թե ինչու է կինը որոշել, որ ամուսինն իրավունք ունի «վերջում էլ զվարճանալ»։
Ինչ խոսք, էրոտիկ պարը թաղմանը պատահած ամենատարօրինակ երևույթը չէ. Չինաստանի քաղաքացին փղձկացել է այն պահին, երբ նրան պատրաստվում էին դագաղով իջեցնել հողը։

На Тайване женщина заказала стриптизерш на похороны мужа (видео)
На Тайване женщина заказала выступление стриптизерш на похороны мужа с целью сделать покойному супругу «последний подарок». Об этом сообщает «PzFeed», передает «Gazeta.ru».
Полуголые женщины, танцующие вокруг гроба под хит «Maroon 5» «Moves Like Jagger», шокировали пришедших проститься с умершим.
Некоторые члены похоронной процессии выразили недовольство происходящим, однако другие, напротив, пытались выбрать наилучший ракурс, чтобы сделать снимки танцовщиц на свой смартфон.
По словам друзей покойного, его жена отличалась необычайной преданностью. После того как ее супруг перенес сердечный удар, женщина проводила у постели мужа все свое время вплоть до его смерти.