ԱԺ յոթերորդ նստաշրջանի օրակարգում լրացումներ կատարելու մասին որոշման նախագծում ընդգրկվել են 150 հարց և 36 միջազգային պայմանագիր: ԱԺ առաջիկա քառօրյա նիստերի օրակարգի որոշման նախագծում ընդգրկվել են 133 հարց, 34 միջազգային պայմանագիր: Հինգերորդ գումարման ԱԺ յոթերերոդ նստաշրջանի օրակարգում լրացումներ կատարելու մասին և փետրվարի 2-5-ի ԱԺ չորսօրյա նիստերի օրակարգի մասին որոշումների նախագծերը կհաստատվեն փետրվարի 2-ի ԱԺ նիստում:

В проект повестки заседаний четырехдневки (2-5 февраля) включены 133 вопроса, в том числе 34 международных договора.
Моджтабу Хаменеи выбрал Совет экспертов Ирана, орган из 88 высокопоставленных священнослужителей, которому поручено избрать верховного лидера.
Израильские ВВС нанесли около 3,4 тыс. ударов по территории Ирана и вывели из строя более 150 иранских систем противовоздушной обороны с начала военной операции, заявил пресс-секретарь ЦАХАЛ Эфи Дефрин.
Редакция «7or» поздравляет всех женщин и девушек с праздником. Желаем счастья, любви и весеннего настроения!