Գագիկ Ծառուկյանն ընդունել է «Համերաշխություն» կուսակցության նախագահին (տեսանյութ)
««Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցությունը պատրաստ է արտախորհրդարանական ուժերի հետ առանձին-առանձին կնքել երկկողմ գործակցության հուշագրեր»,-«Համերաշխություն» կուսակցության ներկայացուցիչների հետ հանդիպման ընթացքում ասել է ԲՀԿ նախագահ Գագիկ Ծառուկյանը:
Կուսակցության ղեկավարի խոսքով՝ ոչ ոք չպետք է անտարբեր մնա երկրի և իր երեխաների ճակատագրի հանդեպ. մարդիկ պետք է որոշեն՝ ուզո՞ւմ են՝ ամեն ինչ մնա այսպես, թե՞ վճռական են երկրում փոփոխություններ սկսելու:

Гагик Царукян принял председателя партии «Солидарность» (видео)
Партия «Процветающая Армения» готова по отдельности подписать с внепарламентскими силами меморандумы о двустороннем взаимодействии. Об этом в ходе встречи с представителями партии «Солидарность» заявил председатель ППА Гагик Царукян.
По словам руководителя ППА, никто не должен остаться безучастным к будущему страны и ее жителей, и «люди должны решить, хотят ли они оставить всё как есть, или готовы начать коренные изменения».