Goal.com-ի փոխանցմամբ՝ Դորտմունդի «Բորուսիայի» գլխավոր մարզիչ Յուրգեն Կլոպը հայտնել է, որ թիմի կիսապաշտպան Մարկո Ռոյսը հնարավոր է՝ տեղափոխվի այլ ակումբ։
Հենրիխ Մխիթարյանի թիմակցի ծառայություններով հետաքրքրված են «Ռեալը», «Չելսին» և «Բավարիան»:
«Այո՛, Ռոյսը կարող է հեռանալ «Բորուսիայից»։ Եվ դա բնական է։ Ասեմ ավելին՝ մենք մեկին ստիպողաբար չենք պահում թիմում»,-նշել է Կլոպը։
Ռոյսը հնարավոր է՝ հեռանա «Բորուսիայից»

Полузащитник дортмундской «Боруссии» Марко Ройс может покинуть клуб. Как передает «Goal.com», об этом заявил главный тренер команды Юрген Клопп.
Услугами одноклубника Генриха Мхитаряна заинтересованы «Реал», «Челси» и «Бавария».
«Да, Ройс может уйти из «Боруссии», и это нормально. Более того, мы никого не держим в команде насильно», - отметил Клопп.
Ройс может покинуть «Боруссию»