Բակո Սահակյանն ընդունել է Հայաստանի ատլետիկայի ֆեդերացիայի նախագահին
Արցախի Հանրապետության նախագահ Բակո Սահակյանը սեպտեմբերի 11-ին ընդունել է անվանի ատլետ, Հայաստանի ատլետիկայի ֆեդերացիայի նախագահ Ռոբերտ Էմմյանին:
Արցախի նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչության փոխանցմամբ՝ հանդիպմանը, որին մասնակցում էր ԱԺ փոխնախագահ, ԼՂՀ թեթեւ ատլետիկայի ֆեդերացիայի նախագահ Արթուր Թովմասյանը, քննարկվել են հանրապետությունում սպորտի, մասնավորապես՝ թեթեւ ատլետիկայի զարգացմանը վերաբերող հարցեր:

Бако Саакян принял председателя Федерации атлетики Армении
11 сентября президент Республики Арцах Бако Саакян принял известного атлета, председателя Федерации атлетики Республики Армения Роберта Эммияна.
На встрече, в которой принял участие вице-спикер Национального собрания, председатель Федерации легкой атлетики НКР Артур Товмасян, были обсуждены вопросы, касающиеся развития в республике спорта, в частности, легкой атлетики.