Սոթք-Քարվաճառ ավտոճանապարհը շարունակում է փակ մնալ
ՀՀ ԱԻ նախարարությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 9-ի ժամը 08.30-ի դրությամբ ՀՀ տարածքում բոլոր ավտոճանապարհները հիմնականում անցանելի են:
Փակ է Սոթք-Քարվաճառ ավտոճանապարհը: Վրաստանի ՆԳՆ ԱԻ դեպարտամենտից ստացված տեղեկատվության համաձայն` Ստեփանծմինդա-Լարս ավտոճանապարհը բաց է միայն մինչև 30 նստատեղ ունեցող ավտոմեքենաների համար անվաշղթաների կիրառման դեպքում:
Փակ է Սոթք-Քարվաճառ ավտոճանապարհը:
Վրաստանի ՆԳՆ ԱԻ դեպարտամենտից ստացված տեղեկատվության համաձայն` Ստեփանծմինդա-Լարս ավտոճանապարհը բաց է միայն մինչև 30 նստատեղ ունեցող ավտոմեքենաների համար անվաշղթաների կիրառման դեպքում:

Дорога Сотк-Карвачар продолжает оставаться закрытой
По состоянию на 08:30 9 апреля все автодороги межгосударственного и республиканского значения на территории Армении в основном проходимы, сообщает пресс-служба МЧС.
Закрыта автодорога Сотк-Карвачар.
Согласно сообщению Департамента ЧС МВД Грузии, дорога Степацминда-Ларс открыта для транспортных средств вместимостью не более 30 пассажиров при наличии цепей на колесах.