Երևանի քաղաքապետարանը տեղեկացնում է, որ 2009թ. օգոստոսի 16-ին' ժամը 9-ից մինչև 18-ը, ընթացող շինարարական աշխատանքներով պայմանավորված, կդադարեցվի երթևեկությունը Այգեստան և Սարի Թաղ փողոցների Արմենակյան փողոցից մինչև Գլինկայի փողոց ճանապարհահատվածը: Պատճառած ժամանակավոր անհանգստության համար Երևանի քաղաքապետարանը հայցում է քաղաքացիների ներողամտությունը:
Երևանի քաղաքապետարանը տեղեկացնում է

Мэрия Еревана информирует, что с 9 до 18 часов 16 августа 2009 года в связи со строительными работами будет прекращено движение на участке дороги от улицы Арменакяна до Глинки по улицам Айгестан и Сари Таг. Из-за причиненных временных неудобств мэрия Еревана приносит свои извинения у граждан.
Мэрия Еревана информирует