Կիևում շարունակվում են բողոքի գործողություններն՝ ընդդեմ Ասոցացման համաձայնագրի ստորագրումը կասեցնելու Ուկրաինայի կառավարության որոշման դեմ։
Live streaming video by Ustream
Վթարի հետևանքով 3 հոգի տեղափոխվել է «Սպիտակ» բժշկական կենտրոն։
Վարորդն ու ուղևորը տեղափոխվել են «Վաղարշապատ» բժշկական կենտրոն, որտեղ նրանցից մեկը անհրաժեշտ բուժօգնություն ստանալուց հետո հրաժարվել է հիվանդանոցում մնալուց։
Փաշինյանն այդքան շուտ է սկսել իր քարոզարշավը, որովհետեւ տիրապետում է իրական թվերին եւ տեսնում է, որ իրենք վերընտրվելու որեւէ հնարավորություն չունեն։
Մենք իրավունք չունենք անտարբեր լինել մեր երկրի ճակատագրի նկատմամբ։
«Մայր Հայաստանը» չեղարկելու է ավտոկայանատեղիների թանկացման որոշումը։
Այրվում են ավտոբուսի հետևի արգելակման կոճղակները․ տուժածներ չկան։

В Киеве продолжаются акции протеста в связи с решением правительства страны о приостановке подписания Соглашения об ассоциации с ЕС.
Некоторые турецкие СМИ поясняют, что атаку проводили как БПЛА, так и морские беспилотники.
«Мать Армения» отменит решение о повышении стоимости красных парковок.
Накануне Трамп говорил о преподнесенном Ираном «подарке». Президент не стал уточнять, о чем идет речь, лишь упомянув, что речь идет о нефти и газе, а также об Ормузском проливе.
22 800 человек получили ранения, разрушены сотни больниц и школ. Около 3 миллионов человек в Иране были вынуждены покинуть свои дома, 500 000 человек остались без крова.
Прямое включение