Տեղի է ունեցել ԱԺ ֆինանսավարկային և բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովի նիստը
Նոյեմբերի 27-ին Գագիկ Մինասյանի նախագահությամբ տեղի ունեցավ Ազգային ժողովի ֆինանսավարկային եւ բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովի նիստը: Օրակարգում ներառված էր ներքին աուդիտի համակարգի ներդրման ընթացքի վերաբերյալ խորհրդարանական լսումներ կազմակերպելու մասին հարցը: Հանձնաժողովը դրական եզրակացություն տալով խորհրդարանական լսումներ կազմակերպելու նախաձեռնությանը՝ որոշեց դրանք անցկացնել դեկտեմբերի 11-ին ժամը 11-ին ԱԺ 334 սենյակում:

Состоялось заседание постоянной комиссии НС по финансово-кредитным и бюджетным вопросам
Сегодня под председательством Гагика Минасяна состоялось заседание постоянной комиссии НС по финансово-кредитным и бюджетным вопросам, сообщает пресс-служба Национального собрания.
В повестке дня – вопрос организации парламентских слушаний о ходе внедрения системы внутреннего аудита.
Комиссия, дав положительное заключение относительно инициативы организации парламентских слушаний, решила провести их 11 декабря, в 11.00 часов, в комн. 334 НС.