ՀՀ ԱԳ նախարարն ընդունել է ՀԱՊԿ գլխավոր քարտուղարին
Մարտի 12-ին արտգործնախարար Էդվարդ Նալբանդյանն ընդունել է Հայաստանում գտնվող Հավաքական անվտանգության պայմանագրի կազմակերպության գլխավոր քարտուղար Նիկոլայ Բորդյուժային:
ԱԳ նախախարության լրատվական ծառայությունից տեղեկացնում են, որ զրուցակիցները քննարկել են Հավաքական անվտանգության խորհրդի որոշումների իրականացման ընթացքը, հաջորդ ամիս կայանալիք ՀԱՊԿ արտգործնախարարների խորհրդի նախապատրաստական աշխատանքները, ՀԱՊԿ օրակարգային հարցեր:

Министр иностранных дел Армении Эдвард Налбандян принял сегодня в Ереване генерального секретаря ОДКБ Николая Бордюжу.
Пресс-служба МИД Армении сообщает, что на встрече был обсужден ход реализации решений Совета коллективной безопасности, подготовительные работы к предстоящей в апреле встрече министров иностранных дел стран-членов ОДКБ и другие вопросы повестки Организации.
Глава МИД Армении встретился с генсеком ОДКБ