Արմեն Մարտիրոսյան. «Այսօրվա արտագաղթի, տնտեսական ծանր իրավիճակի և աղքատության պատասխանատվությունը ՀՀԿ–ինն է»
Այսօրվա ասուլիսին «Ժառանգություն» խմբակցության ղեկավար Արմեն Մարտիրոսյանն անդրադառնալով երկրի ներքաղաքական իրավիճակին՝ նշել է.
–Եթե մենք ընդունում ենք ՀՀԿ–ի դոմինանտ լինելը, ապա պետք է նաև ընդունել, որ այսօրվա արտագաղթի, տնտեսական ծանր իրավիճակի և աղքատության (որը հասել է արդեն 60%–ի) պատասխանատվությունը նույնպես ՀՀԿ–ինն է։

Армен Мартиросян: «Ответственность за эмиграцию, тяжелую экономическую ситуацию и бедность лежит на РПА»
Комментируя во время сегодняшней пресс-конференции внутриполитическую ситуацию в Армении, глава парламентской фракции «Наследие» Армен Мартиросян отметил:
«Если мы признаем доминантную роль РПА, то нужно также признать, что ответственность за сегодняшнюю эмиграцию, тяжелую экономическую ситуацию и бедность (которая достигла уже 60%) также лежит на РПА».