Շվարցենեգերը պատրաստ է նկարահանվել հնդկական ֆիլմում
Հնդկաստան կատարած այցի ժամանակ Կալիֆոռնիայի նախկին նահանգապետ, դերասան Առնոլդ Շվարցենեգերը հայտարարել է, որ հետաքրքրված է Բոլիվուդի կինեմատոգրաֆիստների հետ համագործակցությամբ։ Այս մասին տեղեկացնում է «Associated Press»-ը:
Նա ասել է, որ պատրաստ է նկարահանվել հնդկական ֆիլմում, եթե հետաքրքիր սցենար առաջարկվի, իսկ նկարահանումները լավ ռեժիսոր ստանձնի: Կոնկրետ ծրագրերի մասին դերասանը չի խոսել:
Այսօրվա դրությամբ Շվարցենեգերի վերջին դերը «Վերջին մենամարտը» գրոհային ֆիլմում է: Ֆիլմի ցուցադրությունը կմեկնարկի 2013թ. հունվարին:

Шварценеггер готов сняться в индийском фильме
Во время визита в Индию Арнольд Шварценеггер объявил, что заинтересован в сотрудничестве с кинематографистами из Болливуда. Об этом сообщает «Associated Press».
Шварценеггер сказал, что готов сняться в индийском фильме, если ему предложат интересный сценарий, а постановкой займется хороший режиссер. Никаких конкретных планов, касающихся сотрудничества с Болливудом, актер не озвучивал.
Целью визита Шварценеггера в Индию было посещение конференции, посвященной охране окружающей среды.
Последней на сегодняшний день актерской работой Шварценеггера является роль в боевике «Последняя битва», который должен выйти в прокат в январе 2013 года.