«Մայր Հայաստան»-ի ծրագիրը Գյումրին դուրս կբերի սոցիալ-տնտեսական աղետից․ Դերենիկ Մալխասյան (տեսանյութ)
«Մայր Հայաստան» կուսակցության նախընտրական 10 առաջարկների ներկայացման ժամանակ կուսակցության վարչության անդամ Դերենիկ Մալխասյանն անդրադարձել է «Մայր Հայաստան»-ի՝ Գյումրու ազատ տնտեսական գոտու ծրագրին։

Программа «Мать Армении» выведет Гюмри из социально-экономического кризиса – Дереник Малхасян (видео)
Во время представления 10 предвыборных предложений партии «Мать Армения» член правления партии Дереник Малхасян затронул проект партии по созданию свободной экономической зоны в Гюмри.