Ռուսաստանի ընդդիմությունը պատրաստվում է հանրահավաքի
Ռուսակամ կայքերը գրում են, որ երկրի ընդդիմադիր ուժերը հայտնել են, թե պատրաստվում են մյուս ամիս Կրեմլի մոտ կայանալիք հանրահավաքին` մեծացնելով ճնշումը ՌԴ վարչապետ Վլադիմիր Պուտինի դեմ։
Բողոքի նման գործողություններ ռուսաստանի ընդդիմությունը իրականացրեց նախորդ տարվա վերջին։
Փետրվարին նախատեսվող հանրահավաքին մասնակցելու կոչերն արդեն տարածվում են սոցիալական ցանցերում։
Բողոքի նման գործողություններ ռուսաստանի ընդդիմությունը իրականացրեց նախորդ տարվա վերջին։ Փետրվարին նախատեսվող հանրահավաքին մասնակցելու կոչերն արդեն տարածվում են սոցիալական ցանցերում։

Российские сайты сообщают, что оппозиционные силы заявили о намерении провести в следующем месяце митинг возле Кремля с целью усиления давления на Владимира Путина.
Подобные акции протеста российская оппозиция провела в конце прошлого года. Призывы участвовать в митинге, который состоится в феврале, уже распространяются в социальных сетях.
Российская оппозиция готовится провести митинг