Թուրքական ջերմոցներում աճեցրած իշխանության պարագլուխները հարձակվել են գյուղացիների ջերմոցների վրա․ Անդրանիկ Թևանյան (տեսանյութ)
Այս իշխանությունները հարձակվել են գյուղացիների վրա՝ ջերմոցների հետ կապված կամայական վճարներ են սահմանում։ Մենք դեմ ենք այդ մոտեցմանը։ Այս մասին Վաղարշապատ խոշորացված համայնքի Արշալույս գյուղում քարոզարշավի ժամանակ ասել է «Մայր Հայաստան» կուսակցության նախագահ Անդրանիկ Թևանյանը։
«Թուրքական ջերմոցներում աճեցրած այս իշխանության պարագլուխները հարձակվել են գյուղացիների ջերմոցների վրա»,-ասել է Անդրանիկ Թևանյանը։

Выращенные в турецких теплицах представители власти набросились на теплицы сельчан – Андраник Теванян (видео)
Эти власти набросились на сельчан: устанавливают произвольные платежи, связанные с теплицами. Мы против такого подхода. Об этом во время предвыборной агиткампании в селе Аршалуйс укрупнённой общины Вагаршапат заявил председатель партии «Мать Армения» Андраник Теванян.
«Главари этой власти, выращенные в турецких теплицах, набросились на теплицы сельчан», – сказал Теванян.