Բակո Սահակյանը Մոսկվայում խորհրդակցություն է անցկացրել ԼՂՀ մշտական ներկայացուցչության դիվանագիտական կազմի հետ
Արցախի Հանրապետության նախագահ Բակո Սահակյանը դեկտեմբերի 19-ին Մոսկվայում աշխատանքային խորհրդակցություն է անցկացրել ԼՂՀ մշտական ներկայացուցչության դիվանագիտական կազմի հետ։
Խորհրդակցության ընթացքում քննարկվել են ներկայացուցչության գործունեությանը վերաբերող հարցեր:
Նախագահը կոնկրետ հանձնարարականներ է տվել աշխատանքների պատշաճ իրականացման ուղղությամբ:
Արցախի Հանրապետության նախագահ Բակո Սահակյանը դեկտեմբերի 19-ին Մոսկվայում աշխատանքային խորհրդակցություն է անցկացրել ԼՂՀ մշտական ներկայացուցչության դիվանագիտական կազմի հետ։ Խորհրդակցության ընթացքում քննարկվել են ներկայացուցչության գործունեությանը վերաբերող հարցեր: Նախագահը կոնկրետ հանձնարարականներ է տվել աշխատանքների պատշաճ իրականացման ուղղությամբ:

Бако Саакян провел совещание с дипсоставом постоянного представительства НКР в Москве
19 декабря в Москве президент Нагорно-Карабахской Республики Бако Саакян провел рабочее совещание с дипломатическим составом постоянного представительства НКР.
В ходе совещания были обсуждены вопросы, касающиеся деятельности представительства. Президент дал конкретные поручения по осуществлению работ на должном уровне, сообщает официальный сайт главы государства.