Քաղաքագետ. «ՀԱԿ–ԲՀԿ համագործակցությունը հնարավոր եմ համարում»
Այսօր հրավիրված ասուլիսին քաղաքագետ Սերգեյ Շաքարյանցն անդրադարձել է ներքաղաքական խնդիրներին։ Անդրադառնալով ՀԱԿ–ԲՀԿ հավանական համագործակցությանը՝ նա նշել է.
–ԲՀԿ–ՀԱԿ համագործակցությունը հնարավոր եմ համարում։ Հնարավոր եմ համարում յուրաքանչյուր դաշինք մեր ներքաղաքական կյանքում:

Политолог: «Я считаю возможным сотрудничество между ППА и АНК»
На сегодняшней пресс-конференции политолог Сергей Шакарянц коснулся внутриполитических проблем. Говоря о возможном сотрудничестве между партией «Процветающая Армения» и Армянским национальным конгрессом, он отметил:
«Я считаю возможным сотрудничество между ППА и АНК. В нашей внутриполитической жизни ясчитаю возможным любой альянс».
«Я считаю возможным сотрудничество между ППА и АНК. В нашей внутриполитической жизни я считаю возможным любой альянс».