Տարածքային կառավարման և ենթակառուցվածքների նախարար Գնել Սանոսյանը աշխատանքից ազատման դիմում է գրել: Այս մասին նա տեղեկացրել է ֆեյսբուքյան իր էջում կատարած գրառման միջոցով:
«Ցանկանում եմ տեղեկացնել, որ այսօր աշխատանքից ազատման դիմում եմ գրել և թողնում եմ Տարածքային կառավարման և ենթակառուցվածքների նախարարի պաշտոնը»,-նշված է գրառման մեջ:
ՀՀ ՏԿԵ նախարարը աշխատանքից ազատման դիմում է գրել

Гнел Саносян покинул пост министра территориального управления и инфраструктур РА
Министр территориального управления и инфраструктур Гнел Саносян вслед за другими покидающими посты коллегами выступил с заявлением.
«Уважаемые коллеги, дорогие друзья. Хочу сообщить, что сегодня я написал заявление об увольнении и покидаю пост министра территориального управления и инфраструктур», – отметил он.