Մանդատագողության, հետընտրական ընտրակեղծիքների, արտահերթ ընտրությունների և տրանսպորտի թալանչիական գնի մասին․ Անդրանիկ Թևանյան (տեսանյութ)
Մանդատագողության, հետընտրական ընտրակեղծիքների, արտահերթ ընտրությունների և տրանսպորտի թալանչիական գնի մասին։
Եթե ՔՊԿ֊ն անկեղծորեն չի վախենում արտահերթ ընտրություններից, ապա և՜ համապետական, և՜ Երևանի մասշտաբով գործադիր մարմնի ղեկավարները պետք է հրաժարական տան։
Ինչ վերաբերում է տրանսպորտի գնին, որն ուզում են թանկացնել և դրա համար էլ մերժեցին «Մայր Հայաստանի»՝ չթանկացնելու նախագիծը, ապա այստեղ գործ ունենք ապագա թալանի ախորժակի հետ։

О мандатокрадстве, поствыборных фальсификациях, внеочередных выборах и грабительских тарифах на транспорт – Андраник Теванян (видео)
О мандатокрадстве, поствыборных фальсификациях, внеочередных выборах и грабительских тарифах на транспорт.
Если партия «Гражданский договор» искренне не боится внеочередных выборов, то руководители исполнительных органов как на общереспубликанском, так и на столичном уровне должны подать в отставку.
Что касается тарифов на транспорт, которые хотят повысить и из-за чего они отклонили проект фракции «Мать Армения» о неповышении стоимости транспорта, то здесь мы имеем дело с аппетитом на дальнейшее разграбление.