Տավուշում լուծվում է Երևանի կենտրոնում սուրճ խմող քաղաքացիների հարցը․ Մանուկ Սուքիասյան (տեսանյութ)
Տավուշում լուծվում է Երևանի կենտրոնում սուրճ խմող քաղաքացիների հարցը․ այս մասին այսօր ԲՈՒՀ-երում իրականացվող ակցիայի ժամանակ հայտարարել է Երևանի ավագանու «Մայր Հայաստան» խմբակցության ղեկավար Մանուկ Սուքիասյանը։
Նա ընդգծել է, որ իրականացվող պայքարը կրում է երկիրը կործանումից փրկելու բնույթ, և ՀՀ յուրաքանչյուր քաղաքացի այս առումով ունի իր պարտքը, առաքելությունը և պատասխանատվությունը։
«Օր օրի Հայաստանի տարածքը փոքրանում է, և միասին պետք է կանխենք այս գահավիժում։ «Մայր Հայաստանը» բոլորին ակտիվանալու և հստակ քայլեր ձեռնարկելու կոչ է անում»,-նշել է Մ․Սուքիասյանը։

В Тавуше решается вопрос попивающих кофе в центре Еревана граждан – Манук Сукиасян (видео)
В Тавуше решается вопрос попивающих кофе в центре Еревана граждан. Об этом в ходе проводимой в вузах столицы акции заявил руководитель фракции «Мать Армения» в Совете старейшин Еревана Манук Сукиасян.
Он подчеркнул, что развернувшаяся борьба направлена на спасение страны от краха, и у каждого гражданина РА в этом плане есть свой долг, миссия и ответственность.
«Территория Армении сокращается изо дня в день, и мы вместе должны предотвратить это падение. «Мать Армения» призывает всех активизироваться и предпринять четкие шаги», – отметил М.Сукиасян.