«Մայր Հայաստանի» ներկայացուցիչները Տավուշի մարզում են (լուսանկար)
«Մայր Հայաստան»-ի ներկայացուցիչները՝ Անդրանիկ Թևանյանի գլխավորությամբ, այսօր՝ ապրիլի 25-ին, Տավուշի մարզում են։
Նոյեմբերյանի բժշկական կենտրոնում նրանք տեսակցել են ոստիկանների կողմից բիրտ ուժի կիրառման հետևանքով վնասվածքներ ստացած պահեստազորի գնդապետ Միհրան Մախսուդյանին և ՀՀ ԱԺ «Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Գառնիկ Դանիելյանին։ Այժմ նրանք երկուսն էլ դուրս են գրվել հիվանդանոցից։
«Մայր Հայաստան»-ի ներկայացուցիչները նաև այցելել են Բագրատաշենի հատվածից Նոյեմբերյանի ոստիկանության բաժին բերման ենթարկված 12 քաղաքացիներին։ Այս պահին նրանք բոլորն էլ ազատ են արձակվել։

Представители движения «Мать Армения» в Тавушском марзе (фото)
Представители движения «Мать Армения» во главе с Андраником Теваняном сегодня посетили Тавушский марз.
В медцентре Ноемберяна они навестили полковника запаса Миграна Махсудяна и депутата НС от фракции «Армения» Гарника Даниеляна, получивших травмы в результате применения полицией несоразмерно грубой силы. Сейчас они оба уже выписаны из больницы.
Представители движения «Мать Армения» посетили также 12 граждан, подвергнутых приводу в отделение полиции Ноемберяна. На данный момент они уже на свободе.