Լեզվակռիվ և ծեծկռտուք Երևանի ավագանու նիստի ժամանակ «Քաղաքացիական պայմանագրի», «Հանրապետություն» կուսակցության և «Մայր Հայաստան» խմբակցության ներկայացուցիչների միջև (տեսանյութ)
Երևանի քաղաքապետարանում ավագանու նիստը ընդմիջվեց ծեծկռտուք տեղի ունեցավ «Քաղաքացիական պայմանագրի», «Հանրապետություն» կուսակցության և «Մայր Հայաստան» խմբակցության միջև։

В мэрии Еревана произошла потасовка между членами фракций «Гражданский договор», «Республиканская партия» и «Мать Армения»
В ходе заседания Совета старейшин Еревана произошла потасовка с участием членов фракций «Гражданский договор», «Республиканская партия» и «Мать Армения».