ՊԲ ստորաբաժանումները չեն կրակել Ասկերանի շրջանի օկուպացված տարածքներում տեղակայված ադրբեջանական դիրքերի ուղղությամբ․ Արցախի ՊՆ
Ադրբեջանի ՊՆ տարածած հաղորդագրությունն այն մասին, թե իբր ՊԲ ստորաբաժանումները հուլիսի 14-ին` ժամը 01:10-ի սահմաններում կրակ են բացել Ասկերանի շրջանի օկուպացված տարածքներում տեղակայված ադրբեջանական դիրքերի ուղղությամբ, հերթական ապատեղեկատվությունն է։
Այս մասին տեղեկանում ենք Արցախի ՊՆ մամուլի ծառայությունից:

Распространенное МО Азербайджана сообщение о том, что 14 июля около 01:10 подразделения Армии обороны якобы открыли огонь по азербайджанским позициям, расположенным на оккупированных территориях Аскеранского района, является очередной дезинформацией. Об этом сообщает Минобороны Арцаха.