Բեռլուսկոնին պոռնոաստղին 53 հազ. դոլար թոշակ է հատկացնելու
Ինչպես հայտնում են իստալկան ԶԼՄ–ները, պոռնոգրաֆիայի թագուհի Իլոնա Շտալերը, որը հայտնի է Չիչոլինա անունով, Իտալիայի խորհրդարանում աշխատելու համար նպաստ է ստանալու։ Իտալիայի վարչապետ Սիլվիո Բեռլուսկոնին հունգարացի պոռնոաստղին իսկական անհոգ ծերություն է ապահովել։ Խորհրդարանում մեկ ժամկետ աշխատելու համար Չիչոլինային տարեկան 53 հազ. դոլար թոշակ է նշանակվել։
Հիշեցնենք, որ Շտալերը Լիբերթարիական կուսկացության անդամ է եղել 1987–1992թթ–ին։ Ընդ որում՝ նա այդ տարիներին էլ շարունակել է նկարահանվել պոռնոֆիլմերում։

Берлускони назначил порнозвезде пенсию
Известной порнозвезде Чиччолине назначена пенсия в размере 53 тысяч долларов в год. Правительство Сильвио Берлускони выделило ей эту льготу как члену итальянского парламента, сообщает «Дни.Ру».
Чиччолина, настоящее имя которой Анна Илона Шталлер, в период с 1987-го по 1992 годы состояла в Либертарианской партии Италии. В 1987 году она являлась членом парламента. Она проработала один полный срок в Законодательном собрании, однако переизбрана не была.
Это обеспечило порнозвезде пенсию в 53 тысячи долларов в год, что соответствует обычному пособию итальянского парламентария. Отметим, что в бытность депутатом актриса не прекращала сниматься в откровенных кинокартинах.