Արարատ Միրզոյանը կմեկնի ԱՄՆ՝ մասնակցելու հայ-ադրբեջանական հարաբերությունների կարգավորման մասին պայմանագրի շուրջ քննարկումների հերթական փուլին
ՀՀ արտաքին գործերի նախարար Արարատ Միրզոյանն ապրիլի 30-ից աշխատանքային այցով կգտնվի ԱՄՆ մայրաքաղաք Վաշինգտոնում: Այս մասին հայտնում են ՀՀ Արտաքին գործերի նախարարությունից։
Նախատեսված է անցկացնել Հայաստանի և Ադրբեջանի միջև հարաբերությունների կարգավորման մասին պայմանագրի շուրջ քննարկումների հերթական փուլը:

Министр иностранных дел Армении Арарат Мирзоян с 30 апреля с рабочим визитом посетит Вашингтон. Об этом сообщили в МИД республики.
Запланирован очередной раунд обсуждений по соглашению о нормализации отношений между Арменией и Азербайджаном.
Арарат Мирзоян отправится в Вашингтон для участия в очередном раунде обсуждений по соглашению о нормализации отношений между Арменией и Азербайджаном