Նիկոլ Փաշինյանն ու Շառլ Միշելը ոչ ֆորմալ հանդիպման ընթացքում անդրադարձել են տարածաշրջանային անվտանգությանը վերաբերող հարցերի
Աշխատանքային այցով Մյունխենում գտնվող Նիկոլ Փաշինյանը ոչ ֆորմալ հանդիպում է ունեցել Եվրոպական խորհրդի նախագահ Շառլ Միշելի հետ:
Ինչպես տեղեկացնում է ՀՀ կառավարության տարածած հաղորդագրությունը, զրուցակիցներն անդրադարձել են տարածաշրջանային անվտանգությանը և կայունությանը, ինչպես նաև Հայաստան-Եվրոպական միություն համագործակցությանը վերաբերող հարցերի:

Пашинян и Мишель в ходе неформальной встречи обсудили вопросы региональной безопасности
Находящийся с рабочим визитом в Мюнхене Никол Пашинян провел неформальную встречу с председателем Европейского совета Шарлем Мишелем. Об этом сообщает пресс-служба правительства Армении.
Собеседники коснулись вопросов региональной безопасности и стабильности, а также сотрудничества Армения-ЕС.