«Դիմադրության» շարժման ավտոերթը հասել է Սպիտակ: Շարժման համակարգող Իշխան Սաղաթելյանը մոտեցել է մասնակիցներին դիմավորած քաղաքացիներին:
Այնուհետեւ շարժման անդամներին Սպիտակում դիմավորել են աղուհացով, հավաքվածները միասին վանկարկել են «Առանց Նիկոլ Հայաստան»:
Հիշեցնենք, որ առավոտյան մեկնարկել է ընդդիմության ավտոերթը դեպի Վանաձոր, ժամը 13:00-ին էլ նախատեսված է հանրահավաք Վանաձորում:
«Դիմադրության» շարժման անդամներին Սպիտակում դիմավորել են աղուհացով

Членов Движения сопротивления встретили в Спитаке хлебом и солью
Автомобильное шествие Движения сопротивления добралось до Спитака. Координатор Движения Ишхан Сагателян подошел к гражданам, встретившим участников шествия, сообщает «News.am».
Членов Движения сопротивления встретили хлебом и солью, собравшиеся скандировали «Армения без Никола».
Напомним, что утром автомобильное шествие Движения направилось к Ванадзору. В 13:00 планируется митинг оппозиции в Ванадзоре.