Նախագահ Սերժ Սարգսյանն այսօր մեկնել է կարճատև արձակուրդ, որի մի մասը կանցկացնի արտերկրում:
Օգոստոսի 11-ին Սերժ Սարգսյանը կմասնակցի «Արմենիա» առագաստանավի շուրջերկրյա նավարկության ավարտի հանդիսությանը, որը տեղի կունենա Կիպրոսի Լիմասոլ քաղաքում: Օգոստոսի 12-ին Նախագահը կմեկնի Ղազախստանի Հանրապետություն` մասնակցելու Աստանայում տեղի ունենալիք ՀԱՊԿ անդամ-երկրների ղեկավարների ոչ պաշտոնական գագաթնաժողովին:
Սերժ Սարգսյանն մեկնել է կարճատև արձակուրդ

Сегодня президент Армении Серж Саргсян отправился в краткосрочный отпуск, часть которого проведет за рубежом, сообщает пресс-служба главы государства.
11 августа президент примет участие в церемонии завершения кругосветного плавания парусника “Армения”, которая состоится в кипрском городе Лимассол.
12 августа президент Армении отправится в Казахстан с целью участия в неофициальном саммите глав стран-участниц ОДКБ.
Серж Саргсян отправился в отпуск