Ադրբեջանն Արցախում Bayraktar-ներ է կիրառում. հայկական կողմն ունի 2 զոհ
Ադրբեջանի ԶՈւ ստորաբաժանումները մարտի 25-ի կեսօրից,շարունակելով հրադադարի ռեժիմի կոպտագույն խախտումները, բացի հրաձգային զինատեսակներից, կիրառում է նաև հարվածային անօդաչու թռչող սարքեր, այդ թվում նաև «Bayraktar TB-2» տիպի: Այս մասին հաղորդագրություն է տարածել Արցախի Հանրապետության պաշտպանության բանակը:
Հակառակորդի գործողությունների հետևանքով հայկական կողմից զոհվել է ՊԲ երկու պայմանագրային զինծառայող: Վիրավորների թիվը ճշտվում է:
14:00-ի դրությամբ օպերատիվ-մարտավարական իրադրությունը Արցախի արևելյան սահմանագոտում շարունակում է ծայրաստիճան լարված մնալ:

Азербайджан применил в Арцахе ударные БПЛА: при отражении агрессии Баку погибли двое армянских военнослужащих
Двое контрактников Армии обороны Арцаха погибли при отражении агрессии Азербайджана.
Как сообщает Минобороны Арцаха, с полудня 25 марта подразделения ВС Азербайджана, продолжая грубые нарушения режима прекращения огня, помимо огнестрельного оружия, применяли ударные беспилотники, в том числе типа «Байрактар ТБ-2».
«В результате действий противника с армянской стороны погибли 2 контрактника Армии обороны. Количество пострадавших уточняется. По состоянию на 14:00 оперативно-тактическая обстановка на восточной границе Арцаха продолжает оставаться крайне напряженной», – говорится в сообщении.