Rolls Royce Motor Cars-ը 28 միլիոն դոլար արժողությամբ ավտոմեքենա է ներկայացրել
Rolls Royce Motor Cars-ը 28 միլիոն դոլար արժողությամբ ավտոմեքենա է ներկայացրել: Rolls-Royce Boat Tail-ը, հնարավոր է, ամենաթանկարժեք նոր ավտոմեքենան է, որը հնարավոր է ձեռք բերել, հաղորդում է Motorious-ը:
«Դա իսկապես պատմական պահ է մակնիշի համար»,-ասել է Rolls-Royce-ի գործադիր տնօրեն Թորսթեն Մյուլեր Օսվեսը: «Մենք գլխավորում ենք ավտոմեքենաների արտադրության ժամանակակից շարժը, որը ներկայացնում է շքեղության ոլորտը բոլորովին նոր հարթության վրա, որտեղ հիպերանհատականացումն ու ժամանակակից պատրոնաժն, ըստ էության, անսահման հնարավորություններ են ցուցադրում»:
Ձեռքով հավաքված ավտոմեքենան ինքնատիպ գլամուր է սերիական արտադրության աշխարհում: Այն ունի V12 շարժիչն ու ամենամտածված մասերը մոլորակի բոլոր ավտոմեքենաների շրջանում:

«Rolls Royce Motor Cars» презентовала автомобиль стоимостью $28 млн
Компания «Rolls Royce Motor Cars» презентовала автомобиль стоимостью $28 млн. «Rolls-Royce» «Boat Tail» только что дебютировал на публике, и, возможно, является самым дорогим новым автомобилем, который вы можете купить, сообщает «Motorious».
«Это поистине исторический момент для марки, – сказал генеральный директор «Rolls-Royce» Торстен Мюллер-Отвес. – Мы возглавляем современное движение автомобилестроения, которое выводит индустрию роскоши в совершенно иное пространство, где гиперперсонализация и современный патронаж предоставляют по существу безграничные возможности».
Собранный вручную автомобиль – это своего рода гламур в мире серийного производства. Он приводится в движение двигателем V12 и имеет самые продуманные детали из всех автомобилей на планете.