Ռուս դերասան Սերգեյ Բեզռուկովը հոսպիտալացվել է կորոնավիրուսով: Այս մասին դերասանն ինքն է հայտնել իր ինստագրամյան էջում:
Դերասանը լուսանկար է հրապարակել հիվանդանոցից և կից գրառում արել՝ հայտնելով, որ իրավիճակը վերահսկողության տակ է գտնվում, հիվանդությունը թեթև ընթացք է ստացել:
Վերջինս երկրպագուներին կոչ է արել չանհանգստանալ և հայտնել է, որ նախատեսված ներկայացուցմները կհետաձգվեն:
«Հիմա գոնե վերջապես հանգստանալու և ընթերցելու ժամանակ կա… տվյալ դեպքում վերընթերցելու: Առողջություն բոլորին»,-սոցցանցում գրել է դերասանը:
Սերգեյ Բեզռուկովը հոսպիտալացվել է կորոնավիրուսով

Актера Сергея Безрукова госпитализировали с коронавирусом
Актер Сергей Безруков попал в больницу с коронавирусом. Как передает РИА «Новости», об этом он сообщил в своем «Instagram».
По словам артиста, ситуация находится под контролем, болезнь проходит в легкой форме. Он также призвал поклонников не переживать и сообщил, что спектакли перенесут на другие даты.
«Теперь хоть наконец-то есть время отдохнуть и почитать…в данном случае перечитать. Всем здоровья!» – написал актер.