Ռոբերտ Քոչարյանն ասուլիս է տալու․ «Փաստ»
««Փաստ» թերթի տեղեկություններով, երկուշաբթի՝ հոկտեմբերի 4-ին, տարածաշրջանային և ներքաղաքական թեմաներով ասուլիս է տալու ՀՀ երկրորդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանը:
Ասուլիսի թեմաներն են լինելու Արցախյան 44-օրյա պատերազմի հետևանքները, երկրում առկա վիճակը, հնարավոր զարգացումները, վտանգներն ու մարտահրավերները։
Մեր ունեցած տեղեկություններով, լրատվամիջոցները հրավիրվելու և մասնակցելու են հավատարմագրման կարգով. նախատեսվում է ընդգրկել լրատվադաշտի ամբողջ սպեկտրը, այդ թվում՝ իշխանական դաշտում գործող լրատվամիջոցները:

Роберт Кочарян даст пресс-конференцию – «Паст»
Газета «Паст» пишет со ссылкой на свои источники, что в понедельник, 4 октября, второй президент Армении Роберт Кочарян даст пресс-конференцию на тему региональных и внутриполитических развитий.
Вопросы будут касаться последствий 44-дневной войны в Арцахе, ситуации в стране, возможных развитий, угроз и вызовов.
По сведениям издания, СМИ будут приглашены в порядке аккредитации: предусматривается охватить весь спектр информационного поля, в том числе действующие в провластном поле средства массовой информации.