Երևանում շենքերից մեկի բակում հայտնաբերվել է 32-ամյա տղամարդու դի
Այսօր՝ սեպտեմբերի 25-ին, ողբերգական դեպք է տեղի ունեցել Երևանում։ Ժամը 01։30-ի սահմաններում ոստիկանության Նոր Նորքի բաժին ահազանգ է ստացվել, որ Գալշոյան փողոցի շենքերից մեկի բակում տղամարդու դի կա։
Ինչպես հայտնում է shamshyan.com-ը, ոստիկաններն ու քննիչները պարզել են, որ մահացածը նույն փողոցի շենքերից մեկի բնակիչ՝ 32-ամյա Դավիթ Ի-ն էր։
Փաստի առթիվ Ավան և Նոր Նորք վարչական շրջանների քննչական բաժնում նյութեր են նախապատրաստվում, քննիչի որոշմամբ նշանակվել են մի շարք փորձաքննություններ, այդ թվում՝ դիակի դատաբժշկական։

В Ереване у жилого дома найдено тело 32-летнего мужчины
Тело мужчины найдено во дворе жилого дома в ереванском административном районе Нор-Норк, сообщает в субботу сайт криминальной хроники «shamshyan.com».
Согласно источнику, информация о ЧП поступила в полицию Нор-Норка 25 сентября в 01:30. На место происшествия прибыли оперативная группа полиции и сотрудники Следственного комитета.
Правоохранители выяснили личность мужчины. Им оказался житель одного из близлежащих домов – Давид И.
Следователи выясняют обстоятельства смерти мужчины, назначена судебно-медицинская экспертиза.