Այս հարցի հանգուցալուծումն այն է, որ Փաշինյանը պետք է դադարի լինել վարչապետ․ Անդրանիկ Միհրանյան (տեսանյութ)
Այս խնդրի հանգուցալուծումը շատ հասարակ է։ Այս հարցի հանգուցալուծումն այն է, որ Փաշինյանը պետք է դադարի լինել վարչապետ։ Թքեմ կառավարության և մյուսների վրա, իսկ ծնողների պահանջի վրա նրանք թքած ունեն։ Այս մասին լրագրողների հետ զրույցում ասաց քաղաքագետ Անդրանիկ Միհրանյանը։

Этот вопрос решится после того, как Пашинян перестанет быть премьер-министром – Андраник Мигранян (видео)
Этот вопрос решится после того, как Никол Пашинян перестанет быть премьер-министром, сказал в беседе с журналистами российский политолог Андраник Мигранян, принимающий участие в акции протеста на площади Республики в Ереване.