Ուժեղ քամուց հաստաբուն ծառը Տերյան-Մոսկովյան փողոցների խաչմերուկում պոկվել և ընկել է պարեկային ծառայության ավտոմեքենայի վրա
Արտակարգ դեպք է տեղի ունեցել Երևանի կենտրոնում:
Ինչպես հայտնում է Shamshyan.com-ը, ուժեղ քամու հետևանքով հաստաբուն ծառը Տերյան-Մոսկովյան փողոցների խաչմերուկում պոկվել և ընկել է, փակելով Մոսկովյան փողոցը:
Ըստ նախնական տեղեկությունների՝ տուժածներ չկան, սակայն մեծ վնաս է պատճառվել ՀՀ ոստիկանության պարեկային ծառայության Երևանի գնդի ծառայողական «Skoda» մակնիշի ավտոմեքենային, ինչպես նաև կայանված վիճակում գտնվող Mercedes մակնիշի ավտոմեքենային:

Массивное дерево упало в центре Еревана на автомобиль патрульной службы
По счастью, падение дерева не причинило вреда людям, но серьезно пострадали служебный автомобиль «Skoda» полка патрульной службы полиции, а также припаркованный автомобиль «Mercedes», сообщает сайт криминальной хроники «shamshyan.com».
На место происшествия оперативно прибыл боевой расчет пожарно-спасательного отряда спасательной службы МЧС Еревана и представители руководства общины Кентрон.
Массивное дерево упало минувшей ночью на одном из центральных перекрестков Еревана.