Ռոբերտ Քոչարյանը հարցազրույց է տվել ռուսական РБК հեռուստաալիքին
Ռոբերտ Քոչարյանը հարցազրույց է տվել ռուսական РБК հեռուստաալիքին: Այս մասին ասվում է «Հայաստան» դաշինքի ֆեյսբուքյան էջում:
«ՀՀ երկրորդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանը այսօր՝ մայիսի 29-ին հարցազրույց է տվել ռուսական РБК հեռուստաալիքի լրագրող Իլյա Դորոնովին։ Հարցազրույցում անդրադարձ է կատարվել Հայաստանի ներքաղաքական, արտաքին քաղաքական և աշխարհաքաղաքական ամենահրատապ թեմաներին։
Հարցազրույցը ամբողջությամբ կհեռարձակվի առաջիկա օրերին»։

Роберт Кочарян дал интервью российскому телеканалу РБК
Второй президент страны, глава блока «Армения» Роберт Кочарян дал интервью российскому телеканалу РБК. Об этом говорится в сообщении, распространенном офисом блока «Армения» в «Facebook».
В сообщении, в частности, говорится:
«Роберт Кочарян 29 мая дал интервью журналисту российского телеканала РБК Илье Доронову. В ходе интервью были затронуты наиболее актуальные темы относительно внутренней, внешней политики Армении и геополитики. Интервью будет полностью показано в ближайшие дни».