Այս պահի դրությամբ թշնամին Սև լճի տարածքում է. Գորիսի փոխքաղաքապետ (տեսանյութ)
Այս պահի դրությամբ թշնամին շարունակում են մնալ Սև լճի տարածքում: Իրավիճակը նույնն է, ինչ նախորդող օրերին: Այս մասին Tert.am-ի հետ զրույցում ասաց Գորիսի փոխքաղաքապետ Մենուա Հովսեփյանը:
Փոխքաղաքապետի հաղորդմամբ՝ այս պահին այլ մանրամասներ չկան:
Մենուա Հովսեփյանը հայտնեց նաև, որ պատերազմից հետո ջոկատները չեն ցրվել և այս պահին էլ սահմանին մոբիլիզացված են:

В настоящее время враг все еще находится на территории Черного озера – заммэра Гориса
На данный момент враг все еще находится на территории Черного озера. Ситуация не изменилась. Об этом в беседе с «Tert.am» сообщил заместитель мэра города Горис Менуа Овсепян.
По его словам, на данный момент других подробностей нет.
Менуа Овсепян сообщил также, что после войны отряды не разошлись, и в настоящее время мобилизованы на границе.