Ռոբերտ Քոչարյանի հանդիպումն իր աջակիցների հետ (տեսանյութ)
Հնարավո՞ր է, արդյոք, նոր պատերազմը։ Հայաստանը կոլապսից հանելու ի՞նչ լուծումներ կան։ Ի՞նչ քայլեր են ձեռնարկվելու երկրի կառավարումը ստանձնելուց հետո: Այս և այլ նմանատիպ հարցերի պատասխանեց նախագահ Քոչարյանը՝ աջակիցների հետ հանդիպմանը, որը հատվածներով ներկայացնում ենք ձեր ուշադրությանը։
Երկրորդ նախագահը մշտապես հանդիպումներ է ունենում թե՛ իր աջակիցների, թե՛ հանրային և թե՛ մասնագիտական տարբեր շրջանակների հետ։ Աջակիցների հետ այս հանդիպումը տեղի է ունեցել 2021 թվականի ապրիլի 21-ին։

Роберт Кочарян встретился со своими сторонниками (видео)
Есть ли вероятность новой войны? Какие есть решения для вывода Армении из коллапса? Какие шаги будут приняты после принятия управления страной? На эти и подобные другие вопросы ответил Президент Кочарян на встрече со сторонниками, которую мы отрывками представляем вашему вниманию.
Второй Президент постоянно встречается как со своими сторонниками, так и с общественными и разными профессиональными кругами. Эта встреча со сторонниками состоялась 21 апреля 2021 года.