Այսօր՝ ժամը 15։00-ին ԱԺ-ի դիմաց տեղի կունենա «Հայրենիքի փրկության շարժման» հանրահավաքը
Փետրվարի 27-ին, ժամը 15։00-ին, Բաղրամյան պողոտայում՝ Ազգային ժողովի շենքի դիմաց, տեղի կունենա «Հայրենիքի փրկության շարժման» հանրահավաքը։ Այս մասին հայտարարություն է տարաշել «Հայրենիքի փրկության շարժումը»:
«Միացե՛ք։ Մեր պայքարն ամեն օր նոր թափ է հավաքում։ Ամեն օր մեր պահանջին են միանում նորանոր քաղաքացիներ, զինվորականներ, մտավորականներ, կազմակերպություններ ու կառույցներ։
Մեր պահանջն այլընտրանք չունի։ Դավաճան ու ապիկար իշխանությունը վաղ թե ուշ կհեռանա, և մենք կփրկենք ու կվերակառուցենք մեր Հայրենիքը»,-ասված է հայտարարության մեջ:

Сегодня в 15:00 перед зданием НС состоится очередной митинг Движения по спасению Родины
Сегодня в 15:00 перед зданием Национального собрания на проспекте Баграмяна состоится очередной митинг Движения по спасению Родины.
«Присоединяйтесь! Наша борьба с каждым днем все более усиливается. С каждым днем к нашему требованию присоединяются новые граждане, военнослужащие, представители интеллигенции, организации и структуры.
У нашего требования нет альтернативы. Предательская и бездарная власть рано или поздно уйдет, и мы спасем и восстановим нашу Родину», – отмечается в заявлении движения.