Գռզոն խմբեր է հավաքում հրապարակ տանելու համար. «Մեդիապորտ»
Նախարարությունների աշխատակիցներին այս պահին ստիպում են դուրս գալ հրապարակ՝ Նիկոլ Փաշինյանի հրավիրած հանրահավաքին մասնակցելու։ Այս մասին հայտնում է «Մեդիապորտը»:
Իսկ նրա մերձավոր օլիգարխ Խաչատուր Սուքիասյանը՝ Գռզոն, խմբեր է հավաքում հրապարակ տանելու համար։
Այս պահին քաղաքապետարանի և թաղապետարանի աշխատակիցներին ստիպողաբար ուղարկում են Հանրապետության Հրապարակ։

Грзо собирает группы, чтобы вывести их на площадь – «Mediaport»
Сотрудников министерств, мэрий и муниципалитетов в настоящий момент пытаются заставить выйти на площадь Республики для участия в митинге, созванном Николом Пашиняном, сообщает тг-канал «Mediaport».
Как отмечает канал, близкий ему олигарх Хачатур Сукиасян (Грзо) собирает группы, чтобы вывести их на площадь.