Փետրվարի 3-ին, ժամը 10:00-ին հավաքվել ԱԺ-ի շենքի մոտ․ Հայրենիքի փրկության շարժում
Ազգային ժողովի «Իմ քայլը» խմբակցությունը՝ կառավարության և նրա դավաճան ղեկավարի գլխավորությամբ շարունակում է իր հակազգային, հակապետական գործունեությունը:
Փետրվարի 3-ին կառավարության նախաձեռնությամբ գումարվելու է Ազգային ժողովի արտահերթ նիստ, որի օրակարգում նույնպես ընդգրկված են հակապետական օրինագծեր:
Կոչ ենք անում մեր քաղաքացիներին փետրվարի 3-ին, ժամը 10:00-ին հավաքվել Ազգային ժողովի՝ Դեմիրճյան փողոցի մուտքի մոտ՝ մեր բողոքի ձայնը բարձրացնելու ապազգային իշխանության գործունեության դեմ:

Движение по спасению Родины инициирует акцию у здания парламента
Парламентская фракция блока «Мой шаг» во главе с правительством и его руководителем-предателем продолжает свою антинациональную, антигосударственную деятельность.
По инициативе правительства 3 февраля будет созвано внеочередное заседание Национального собрания, в повестку которого включены и антигосударственные законопроекты.
Призываем наших граждан собраться 3 февраля в 10:00 часов у входа в здание Национального собрания с улицы Демирчяна, чтобы поднять голос протеста против деятельности антинациональной власти.
3 февраля в 10:00 все собираемся у здания НС.