Նոյեմբերի 13-ից մինչև դեկտեմբերի 27-ը դուրս է բերվել 1111 զոհված զինծառայողի աճյուն․ Արցախի ԱԻՊԾ
Նոյեմբերի 13-ից դեկտեմբերի 27-ն ընկած ժամանակահատվածում հայտնաբերվել է 1111 զոհված զինծառայողի աճյուն։ Այս մասին NEWS.am-ի հետ զրույցում ասել է Արցախի արտակարգ իրավիճակների պետական ծառայության տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնի պետ Հունան Թադևոսյանը։
«Այս պահին երեք խումբ որոնողական աշխատանքները շարունակում են Հադրութի տարածքում»,-հավելել է Թադևոսյանը։

С 13 ноября по 27 декабря обнаружено 1111 тел военнослужащих
В период с 13 ноября по 27 декабря обнаружено 1111 тел военнослужащих. Об этом в беседе с корреспондентом «News.am» заявил начальник отдела информации и по связям с общественностью Государственной службы по чрезвычайным ситуациям Республики Арцах Унан Тадевосян.
«На данный момент три группы продолжают поисковые работы на территории Гадрута», – добавил Тадевосян.