Ակնկալում եմ, որ Նիկոլ Փաշինյանը մյուս գրառման մեջ գրի, թե ուրիշ էլ ի՞նչ հրահանգներ է տվել դատախազությանն ու դատարաններին
Չզարմանաք, բայց ինձ սկսել են դուր գալ Նիկոլ Փաշինյանի գրառումները։ Դրանք յուրօրինակ ինքնախոստովանական ցուցմունքներ են։ Առաջիկայում պետք են գալու։
Ակնկալում եմ, որ մյուս գրառման մեջ գրի, թե, օրինակ, ուրիշ էլ ի՞նչ խնդրանք-հրահանգներ է իջեցրել «ժողովրդի» վարչապետը Ռոբերտ Քոչարյանի պահով, ուրիշ էլ ի՞նչ հրահանգներ է տվել դատախազությանն ու դատարաններին։

Ожидаю, что в следующей записи Никол Пашинян представит, какие еще указания были даны прокуратуре и судам
Не удивляйтесь, но мне начали нравиться записи Никола Пашиняна. Они являются своеобразными признательными показаниями. В ближайшее время они пригодятся.
Ожидаю, что в следующей записи он представит, какие, к примеру, другие просьбы-распоряжения были спущены «народным» премьером по части Роберта Кочаряна, какие еще указания были даны прокуратуре и судам.