Բողոքի ակցիաներ «Իմ քայլը» խմբակցության պատգամավորների բակերում. քաղաքացիները նրանց մեղադրում են Արցախը հանձնելու և ժողովրդին դավաճանելու մեջ (տեսանյութ)
Մի խումբ քաղաքացիներ բողոքի ակցիաներ են իրականացրել «Իմ քայլը» խմբակցության պատգամավորների բակերում: Ակցիաների մասնակիցները նրանց մեղադրում են Արցախը հանձնելու, ինչպես նաև ժողովրդին դավաճանելու մեջ:
Համացանցում հրապարակվել են տեսանյութեր, համաձայն որոնց՝ ակցիայի մասնակիցներից մի քանիսը ԱԺ «Իմ քայլը» խմբակցության պատգամավոր Անդրանիկ Քոչարյանի տան բակում են, իսկ մի քանիսը՝ Ռուբեն Ռուբինյանի:
Ակցիայի մասնակիցները պատգամավորներին անվանում են դավաճան և կոչ անում միանալ ժողովրդին:

Акции протеста во дворах депутатов от фракции «Мой шаг: граждане обвиняют их в сдаче Арцаха и предательстве народа (видео)
Группа граждан провела акции протеста во дворах депутатов от фракции «Мой шаг». Участники акции обвиняют их в сдаче Арцаха и в предательстве народа.
В интернете появились видеозаписи, на которых видно, как одна часть участников акции находится во дворе дома депутата НС от фракции Андраника Кочаряна, а другая – перед домом Рубена Рубиняна.