Ռեֆորմիստներ կուսակցության նախագահ Վահան Բաբայանը և մեդիափորձագետ Տիգրան Քոչարյանը հանդես են գալիս ասուլիսով։
Քաղաքական գործիչը և մեդիափորձագետը կանդրադառնանա գեներալ-գնդապետ Մովսես Հակոբյանի հայտարարությունների, Սեյրան Օհանյանին կալանավորելու Բաքվի դատարանի որոշման մասին մամուլում շրջանառվող տեղեկության, ԼՂ հարցի վերաբերյալ Պուտինի անդրադարձի, Հայաստանում ներքաղաքական զարգացումների մասին։
Վահան Բաբայանի և Տիգրան Քոչարյանի ասուլիսը․ ուղիղ

Пресс-конференция Ваана Бабаяна и Тиграна Кочаряна (прямой эфир)
Совместная пресс-конференция председателя партии «Реформисты» Ваана Бабаяна и медиаэксперта Тиграна Кочаряна.
Главные темы – заявления генерал-полковника Мовсеса Акопяна, информация вокруг решения Баку о заочном аресте Сейрана Оганяна, последний комментарий Путина касательно Карабахского вопроса, а также внутриполитические развития в Армении.